Dobrodelni koncert skupine Katalena

od YHD (0 komentarjev)

Dobrodelni koncert za Neodvisno življenje hendikepiranih društva YHD, v nedeljo 14. Junija ob 20.30 v Ajdovščini, v Dvorani prve slovenske vlade

Namen koncerta:
Zaradi nenehnih težav s financiranjem programa osebne asistence je namen koncerta zbiranje denarnih sredstev za plače asistentk-ov,osveščanje javnosti o osebni asistenci kot osnovni človekovi pravici in o pravici do osebne asistence in neodvisnega življenja, ki nam pripadata tudi po Konvencij združenih narodov o pravicah invalidov.

Po koncertu ste vljudno vabljeni na druženje ob dobrotah društva gospodinj s Planine, ob dobri vinski kapljici vinarjev s Planine ter ob slastnih češnjah s Planine.

Vstopnice:
TIC Ajdovščina: 05 3659 140 , Marco Polo Ajdovščina :05 3681 500; cena:v predprodaji 10 €,na dan koncerta 12 €

Info: Venčko Petrič, tel.031 551405

Prisrčno vabljeni !